Sonra Zararı Tahsil Edeceğiz

Mahkemenin gerekçeli kararı doğrultusunda kulübün uğradığı zararların tahsili yoluna gideceğiz

Sonra Zararı Tahsil Edeceğiz Malatya Spor

Malatyaspor'un kulüp avukatı Şahin Evin, Malatyaspor Kamu Davası'nda mahkemenin verdiği kararın ardından gerekçeli kararın çıkmasını beklediklerini söyledi.

Malatyaspor'da, 'Dernekler Kanunu'na muhalefet, hizmet nedeniyle görevi kötüye kullanma' iddiasıyla ilgili olarak açılan kamu davasında mahkeme, 4 Temmuz'daki duruşmada kararını açıklamıştı. Türk futbolu tarihinde ilk olma özelliğini taşıyan davanın yankıları sürerken, herkes gerekçeli kararın açıklanmasını beklemeye başladı.
Malatyaspor'un avukatı Şahin Evin, verilen kararı olumlu karşıladıklarını ifade ederek, gerekçeli kararın açıklanmasından sonra bir değerlendirme yapacaklarını söyledi.

Evin, gerekçeli karardan sonra kulübün uğradığı zararların tahsili yoluna gideceklerini belirterek, "Kararı genel anlamda olumlu karşıladık. Ama mahkeme henüz gerekçeli kararını belirtmediği için tam gerekçesini bilmiyoruz. Gerekçeli karar verildikten sonra tam bir değerlendirme yapabileceğiz. Şu anda gerekçeli kararı bekliyoruz. Mahkemenin gerekçeli kararı doğrultusunda kulübün uğradığı zararların tahsili yoluna gideceğiz. Bu konuda çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bayramdan sonra gerekçeli kararın açıklanmasını bekliyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 860
Bu Ay : 3344
Toplam : 3344

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom