Darende Esnafı İftarda Buluştu

Malatya’nın Darende İlçesi’nde esnaflar iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Eser, en kısa zamanda sanayi sitemizin temelini atmaya çalışacağız dedi.

Darende Esnafı İftarda Buluştu Malatya İlçe

Darende Esnaf ve Sanatkarlar Odası ilçe esnafına iftar yemeği verdi. Oda Başkanı Kürşat Gök, “Esnafımızla bir araya gelerek mübarek ramazan ayında manevi havayı hep birlikte yaşamak ve birlik beraberlik içinde her zaman esnafımızın yanındayız" dedi . Gök, "Aramızda bulunan Belediye Başkanımız sayın Dr. Süleyman Eser’e küçük sanayi sitesinin yapılması için çalışmaları ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum “dedi

İftara katılan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser ise, “Mübarek Ramazan ayının son günlerinde bir araya gelmemize vesile olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanına teşekkür ediyorum. En kısa zamanda sanayi sitemizin temelini atmaya çalışacağız. Bayramdan sonra inşallah bu müjdeyi buradan veriyorum” ifadelerini kullandı.

Dualar eşliğinde yapılan iftar programına, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, İlçe Müftüsü Ahmet Varol, Esnaf Oda Başkanı Kürşat Gök, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları ve yaklaşık bin esnaf katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 172
Bu Ay : 8231
Toplam : 8231

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom