Malatyaspor Kamu Davası

Malatyaspor Kamu Davası'nda ceza alan eski kulüp başkanı İlhan Kavuk, "Kimsenin 1 kuruş parasına tenezzül etmedim" dedi.

Malatyaspor Kamu Davası Malatya Spor

Yeni Malatyaspor 2. Başkanı olarak görev yapan Kavuk, "Mahkeme süreci yaşandı. Tabi yargı böyle bir karar verdi. Ben kimsenin 1 lirasına tenezzül etmedim, etmemde. Cebimden milyonlarca para verdim. Hiçbir zamanda geriye dönüp de istemedim. Bugün ve yarında para veririm" ifadelerini kullandı.

Kavuk, gerekçeli karara göre gerekeni yapacaklarını vurgulayarak, "Tabi ceza aldık. Yargı süreci devam ediyor. Ben almadığım, vermediğim bir paradan dolayı ceza almayacağıma inanıyorum. Hapis cezası onanırsa, tüm kulüplerin, şirketlerin sistemi değişiyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 'bu nasıl karar?' diye dosyayı istemiş. Bir yeri zarara uğratırsın, zarara uğrayan taraf gider icra yoluyla zararını tahsil eder.

Malatyaspor 16 milyon TL zarara uğramış deniliyor. Gider mahkemeye ve icra yoluyla parasını alır. Paradan dolayı hapis yatan kimse görünmüyor. Kötü yönetilmiş ise, bunun bedeli parayla ölçülebilecek boyuttadır. Hapis cezası olmuyor. Nasıl bir karar verilmiş? Önümüzdeki günlerde gerekçeli karara bakacağız. Ona göre gerekeni yapacağız" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 959
Bu Ay : 3443
Toplam : 3443

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom