Yeşilyurt Belediyesi İftar Düzenledi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Ekibin hızını önde giden belirler” dedi.

Yeşilyurt Belediyesi İftar Düzenledi Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve Yeşilyurt Belediye Personeli Şahin Tepesi tesislerinde iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar sonrası bir konuşma yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt Belediyesi büyük bir aile, bu ailenin ferdi olmaktan, sizlerle beraber çalışmaktan, büyük bir onur ve gurur duyuyorum. Bu aile Yeşilyurt’un geleceğini, önümüzdeki elli yılını belirleyecek” dedi.

Başkan Polat, “Bu iş ekip işi, en alt kademesinden en üst kademesine kadar hizmeti her geçen gün arttırabilmek önemlidir. Bir ekipte en önemlisi takım ruhu ile hareket edilmesidir. Bu takımda yöneticilerimiz sizlerin hızını çalışma temponuzu belirleyecektir. Biz ne kadar koşarsak sizlerde bize yetişmek için bir o kadar gayret sarf edeceksiniz. Hani güzel bir söz var ya “sizin gücünüz zincirdeki en zayıf halka kadardır” diye biz tüm çalışanlarımızın her yönü ile uyum içerisinde hareket sağlayarak en zayıf halkamızı güçlendireceğiz. Birbirimizin eksiklerini gidermek için hep birlikte mücadele edeceğiz. Aksi taktirde ekip zarar görür” ifadelerini kullandı.

“Biz Yeşilyurt’ta büyük bir aileyiz bu aile içerisinde meydana gelecek sevinçleri, hüzünleri ve sıkıntıları birlik ve beraberlik içerisinde paylaşarak çözeceğiz. Yeni Yeşilyurt’u inşa etmek için uyum içerisinde çalışacağız. Uyum içerisinde çalışırsak inşallah bu hizmetler hem sürekli olacak, hem de kalitesi artacaktır. Belediyecilik hizmetinde milletin duasını alabilmek kadar güzel bir şey yoktur. Yaptığımız iş, tabi özveri gerektiren bir iş, bu bilinçle bu emaneti taşıyacağız” diyen Polat, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Allah’a şükür şuana kadar yine sizlerin sayesinde yapılan tüm hizmetlerden, vatandaşlarımızın memnuniyetini alıyoruz. Biz bu memnuniyeti aldığımızda sizlerin sayesinde olduğunu gönül rahatlığıyla söylüyoruz. Çünkü belediyenin idari kadrosu bu işi tek başına yapamaz. Sizlerle beraber bu hizmetleri yapıp, hayır duaları alabilmeyi Rabbim her zaman bizlere nasip etsin.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 575
Bu Ay : 575
Toplam : 575

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom