Güzel Bir Sezon Geçirdik

Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Başkanı Seyfullah Özdemir, iyi bir sezonu geride bıraktıklarını kaydederek, yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını söyledi.

Güzel Bir Sezon Geçirdik Malatya Spor

Özdemir, sorunsuz bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, "Çok güzel bir sezon geçirdik. Dolu dolu bir sezon oldu. Bazı istemediğimiz hadiselerde yaşandı ama bunlar asgari düzeydeydi. Bu anlamda Malatya, sorunsuz iller arasında yer aldı" dedi.

Birçok branşta grup müsabakalarına ev sahipliği yaptıklarını dile getiren Özdemir, "Malatya'da geride kalan sezonda 800'ün üzerinde maç oynadık. Bu sezon yine Futsal Ligimizi yaptık. Yeşilyurt Belediyesi'nin desteğiyle Kiraz Festivali Futbol Turnuvamızı gerçekleştirdik. Bu bir ilkti ve turnuvaya birçok kulübümüz katıldı. Ayrıca salonlarımız basketboldan voleybola, tekvandodan boksa, masa tenisinden yüzmeye kadar birçok branşta çok güzel faaliyetler oldu. Bunun yanında birçok branşta grup müsabakalarına ev sahipliği yaptık" ifadelerini kullandı.

Özdemir, yeni yapılan tesislerle birlikte, Malatya sporunun daha iyi noktalara geleceğine inandığını ifade ederek, "Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün çok büyük faaliyetleri var. 2014'ün sonuna kadar tesislerimiz bitecek. Tesisleşmede, Malatya'ya ivme kazandıracak. Tabi lokomotifin başı Yeni Malatyaspor. Çünkü Yeni Malatyaspor, amatörlere de tesir ediyor. Yeni Malatyaspor'un üst liglere çıkması en büyük temennimiz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 291
Bu Ay : 4692
Toplam : 4692

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom