Ressamlardan Gürkan'a Ziyaret

Malatya Ressamlar Derneği tarafından hazırlanan “Sanat Herkes İçin Projesi” ile “Çağdaş Sanatlar Müzesi ve Galeri Projesi” Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a dosya olarak sunuldu.

Ressamlardan Gürkan'a Ziyaret Malatya Haber

Ressamlar Derneği Başkanı Fikret Vurucu ve yönetim kurulu üyeleri Çiğdem Şalva, Fahit Özdemir, Meltem Sonuvar, Ozan Önel ve Özlem Vurucu, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Başkan Gürkan’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Malatya Ressamlar Derneği Başkanı Fikret Vurucu ve dernek yönetimi, dernek olarak hazırladıkları tabloyu ve projeleri, Başkan Gürkan’a sundu.

Ziyarette konuşan Malatya Ressamlar Derneği Başkanı Fikret Vurucu, derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, “Malatya Ressamlar Derneği kurucu üyeleri olarak Kasım 2013’ten itibaren yürüttüğümüz dernekleşme çabamız 10 Mart 2014 itibariyle resmiyete kavuşmuştur" dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ressamlar ve sanatçılar bizler için çok önemlidir. Herkes her şey olabilir ama sanatçı olamaz. Sanat ruhunu kaybeden bir şehir anlayışını kaybettiğimiz zaman şehrin genel siluetini bozarız. Bu anlamda bizlerin sizlere her zaman ihtiyacı olduğunu belirtmem lazım. Bizler gerek sivil toplum, gerek esnaf örgütleri, gerek dernekler ve sendikalarımız olsun şehrin yönetirken bu değerlerin fikirleri bizim için yol haritasıdır. Belediye olarak sizlerle daha iyi işlere imza atacağımdan eminim" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 634
Bu Ay : 5828
Toplam : 5828

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom