Çalık, Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberindeki partili yöneticiler belediye meclis üyeleri ile birlikte Şahnahan ve Dilek Mahallelerini ziyaret etti.

Çalık, Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor Malatya Haber

Şahnahan Mahallesinin merkezinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Milletvekili Çalık, “Şahnahan, belde belediyesinden mahalleye dönüştü. Belediyeden mahalleye dönüşen bütün beldelerimiz daha fazla hizmet almaya devam edecek. Bunun en büyük sebebi hem Yeşilyurt Belediyesi’nden hizmet alacaksınız, hem de Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden hizmet alacaksınız” dedi.

Çalık, “Paralel yapı ile mücadele etmek için sizin desteğinizi ihtiyacımız var dedik, 17 Aralık, 25 Aralık sürecini bize yaşatan bütün güçlere karşı uluslarlararası güçlere karşı halkımız sürekli bizim yanımızda oldu. Şimdi önümüzde yeni bir süreç var. Son 1 yıldan bu yana geçi olayları, 17 Aralık, 25 Aralık gibi bütün süreçlerde milli iradeye karşı yapılan bir darbenin varlığını gördük. 6 partinin bir araya gelmesi ile bir çatı adayı oluşturdular. Hatırlarsanız, 3’lü koalisyon döneminde 5 parti bir araya geldi ve Ahmet Necdet Sezer’i ortaya çıkardılar.

Ahmet Necdet Sezer sonra onların kafasına bir kitap fırlattı, bütün Türkiye yerle yeksan oldu. Bir gecede 50 milyar dolar para gitti. İşte milletin içinden çıkmayan, milletin sesini duymayan, derdini bilmeyen liderlerle, adaylarla, çatılarla Türkiye yoluna devam edemez. İnşallah recep Tayyip Erdoğan ile milletin adamı ile biz yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Çalık, Dilek Mahallesinde geçerek, burada mahalle sakinleri ile bir araya geldi ve sorunları dinledi. Çalık, Dilek mahallesinin yol, su ve kanalizasyon sorunları gibi alt yapıda yaşanan sorunların çözümü için konunun takipçisi olduğunu belirtti.

Cumhurbaşkanlığı seçimine de değinen Çalık, “10 Ağustos’ta hepimiz biliyoruzki bir milletin adamı var, bir de çatının adamı var. Ben biliyorum ki bu milletin adamı, milletten gereken tüm desteği alacak” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 65
Bu Ay : 4431
Toplam : 4431

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom