Hergün Bir Mahallede İftar Veriliyor

Yeşilyurt Belediyesi sokak iftarları düzenliyor. Beş mahallede gerçekleştireceğimiz sokak iftarlarımızın ilkini bugün Topsöğüt Mahallesinde gerçekleştirdik” dedi.

Hergün Bir Mahallede İftar Veriliyor Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediyesi sokak iftarları düzenliyor. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Ramazan'ın feyzi ve bereketinden daha fazla istifade edebilmek için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Beş mahallede gerçekleştireceğimiz sokak iftarlarımızın ilkini bugün Topsöğüt Mahallesinde gerçekleştirdik” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, beraberinde AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Bayram Taşkın ile birlikte iftarda Topsöğüt Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. İftar sonrası vatandaşlar, sorunlarını Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a iletti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Yeşilyurt Belediyesi olarak, Ramazan ayını nasıl en verimli şekildi geçirebiliriz. Ramazan'ın feyzi ve bereketinden daha fazla istifade edebiliriz, diye plan ve programlar yaptık. Yeni devlet hastanemizin bahçesine iftar çadırı kurduk. Günlük altı yüz hasta ve hasta yakınlarına iftar veriyoruz. Farklı bir uygulama olarak sokak iftarları düzenliyoruz. Mahalle sakinleri ile birlikte dayanışma, kaynaşma ve sohbet etme imkânı buluyoruz. İlk “Sokak İftarı”nı Topsöğüt'te yapıyoruz. Bu yıl beş tane sokak iftarı yapacağız. Gelecek yıl ise on'a çıkaracağız. İftarlardaki amacımız birbirimizle görüşmek, birlikte dayanışma ve kaynaşma örneğini sergilemek" dedi.

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Bayram Taşkın ise "Yeşilyurt Belediyemiz ile hemen hemen her akşam bir mahallemize gidiyoruz, bu akşam Topsöğüt’teyiz. İnşallah bundan sonra AK Partimiz, hem AK Partili belediye anlayışıyla hem de teşkilatıyla hep aranızda olacak. Problemlerimizi, dertlerimizi hep birlikte konuşarak, çözüme ulaştıracağız. Belediyeniz inşallah halkın belediyesi olacak. Daima aranızda olacak. Bu farkı Allah'ın izni ile göreceksiniz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 110
Bu Ay : 6090
Toplam : 6090

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom