Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Malatya'da Vali Vasip Şahin başkanlığında yapılan seçim güvenliği toplantısına ilçe kaymakamları ile birlikte Emniyet ve Jandarma’nın il ve ilçe teşkilatları ile birimleri katıldılar.

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı Malatya Asayiş

Malatya’da cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle seçim güvenlik toplantısı yapıldı.

Fırat Kalkınma Ajansı’nın salonunda Vali Vasip Şahin başkanlığında yapılan seçim güvenliği toplantısına ilçe kaymakamları ile birlikte Emniyet ve Jandarma’nın il ve ilçe teşkilatları ile birimleri katıldılar.

Toplantının açılışında konuşan Vali Şahin, “Seçimle ilgili çalışmalar yapıldı. Çıkan sonuçlara göre yeniden tedbirleri gözden geçirip seçimi en güzel bir şekilde vatandaşımızın iradesinin sandığa en doğru ve en rahat bir şekilde yansıtılması noktasında bizler idariciler olarak, kolluk kuvvetleri olarak elimizden gelen her türlü gayreti göstermek durumundayız.

Geçen seçimlerde Malatya bu anlamda çok başarılı bir seçim geçirdi. Kayda değer her hangi ciddi bir asayiş olayımız olmadı. Seçim sandığına yada oy kullanma hürriyetine yönelik ciddi bir sıkıntı yaşanmadı. Dolayısıyla Malatyalılara ve kolluk kuvvetlerine teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin çabaları, gayretleri ve fedakarlıkları nedeniyle güzel bir seçim dönemi atlattık. Bu seçim döneminde de aynı güzellikte, aynı rahatlıkta vatandaşımızın oy kullanma noktasında kendini çok huzurlu hissettiği bir seçim geçiririz. Bütün gayretimiz, bütün temennimiz bu yöndedir. Alınan tedbirlerle de bunu gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Açılış konuşmasının ardından toplantı basına kapalı devam etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 611
Bu Ay : 4977
Toplam : 4977

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom