İş Adamlarına Çeşitli Eğitim Verildi

Fırat Sanayi İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) ve Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından ortaklaşa yürütülen 'Profesyonel İş Adamları' projesi kapsamında iş adamlarına çeşitli konularda eğitim verildi.

İş Adamlarına Çeşitli Eğitim Verildi Malatya Haber

TRB1 bölgesinde yer alan Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerini içerisine alan sanayici ve iş adamları derneklerinin ortak sesi olarak bölgesel ve sektörel politikaların oluşturulmasına katkıda bulunan FIRATSİFED, FKA ile ortaklaşa 'Profesyonel İş Adamları' projesini hayata geçirdi.

Eğitim ayağının ilkini Elazığ'da düzenlenen proje kapsamında, ikinci eğitim semineri Malatya'da verildi. Malatya Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) salonunda gerçekleştirilen eğitim semineri öncesinde konuşan Malatya İş Kadınları Derneği (MAİKAD) Başkanı ve FIRATSİFED Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Göknur Aktay, "Fırat ve Sanayici İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) ve Fırat Kalkınma Ajansı'nın (FKA) birlikte hazırladığı 'Profesyonel İş Adamları' projesi kapsamında çeşitli eğitimler verilecek. Bu proje, eğitim projesi olup, bu proje kapsamında iş adamlarımıza 'Liderlik', 'Kuşaklar Arası İletişim''Zaman ve Stres Yönetimi' ve 'Protokol Yönetimi' gibi konularda eğitim verilecektir" dedi.

Projenin ilk ayağının Elazığ'da yapıldığını anımsatan İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Tikici, 'Profesyonel İş Adamları' projesinin iyi ve yararlı bir proje olduğunu kaydetti.

Günlük ve iş hayatında yararlanılabilecek bilgileri iş adamlarıyla paylaşacaklarını dile getiren Tikici, 'zaman yönetimi', 'iletişim', 'stres yönetimi', 'protokol yönetimi' ve 'liderlik' konularında eğitim verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 86
Bu Ay : 16222
Toplam : 16222

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom