Ziya Doğan İle Anlaşma Sağlanamadı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'un kulüp başkanı Adil Gevrek, teknik direktör Ziya Doğan ile anlaşamadıklarını belirterek, listelerinde bulunan diğer isimlerle görüşmelere başladıklarını söyledi.

Ziya Doğan İle Anlaşma Sağlanamadı Malatya Spor

Gevrek, Ziya Doğan defterini kapattıklarını ifade ederek, "Bilindiği gibi son 2 haftadır, Yeni Malatyasporumuzu daha iyi seviyelere getirecek teknik direktör arayışımız devam etmektedir. Geçtiğimiz günlerde Yönetim kurulumuzun isteği doğrultusunda değerli hocamız sayın Ziya Doğan ismi üzerinde yoğunlaşılmıştır. Kendisiyle yapılan görüşmeler neticesinde yönetime olumlu sinyal veren Ziya Doğan, bizden sürekli zaman istemiş ve neticeye varılamamıştır.

Taraftarın isteğini de dikkate alarak yaptığımız ve olumlu sonuçlanacağına inandığımız bu görüşmenin bazı kesimlerce art niyetli olarak kullanılması bizi üzmüştür. Sonuç olarak bizim için Ziya Doğan defteri kapanmıştır. Şu anda kendini alanında ispat etmiş çok değerli teknik direktörlerle görüşmelerimiz devam etmektedir. Bize destek verenlerin güvenini boşa çıkarmayacağımızı da burada belirterek, Malatyalılık adına üstlendiğimiz bu görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaktayız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 156
Bu Ay : 2640
Toplam : 2640

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom