İlçelerde Asfaltlama Yapılıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Asfalt ve Yol İşleri Daire Başkanlığı tarafından ilçelerde ve mahalleye dönüşen köylerde belli bir program doğrultusunda asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

İlçelerde Asfaltlama Yapılıyor Malatya İlçe

Büyükşehir Belediyesi’nin Malatya genelindeki asfaltlama çalışmaları devam ediyor

1986 yılında meydana gelen depremden buyana Sürgü’de ilk defa sıcak asfalt çalışması yapıldığını belirten Sürgülüler, başta Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Yaz mevsimi dolayısıyla asfaltlama çalışmalarına yoğunluk veren Büyükşehir Belediyesi, il genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Sorumluluk alanının il sınırlarına yayılmasının ardından merkezin yanı sıra ilçe ve mahallelerde de asfaltlama çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi, Doğanşehir’in Sürgü mahallesinde de asfaltlama çalışması yapıyor.

Mahalle genelinde bin 500 metre dolayında sıcak asfalt çalışması yapılırken, Meslek Yüksek Okulu bölgesinde ise asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Daha önce belde olan ve Büyükşehir statüsüyle birlikte mahalleye dönüşen Sürgü’de yapılan sıcak asfalt, mahalle halkı tarafından büyük memnuniyet yarattı.

1986 yılında meydana gelen depremden buyana Sürgü’de ilk defa sıcak asfalt çalışması yapıldığını belirten muhtarlar ve vatandaşlar, yapılan asfaltlama çalışmalarından dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Öte yandan Malatya Büyükşehir B:elediyesi tarafından verilen bilgilere göre, Asfalt ve Yol İşleri Daire Başkanlığı tarafından ilçelerde ve mahalleye dönüşen köylerde belli bir program doğrultusunda asfaltlama çalışmalarına devam edilecek. 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1066
Bu Ay : 5956
Toplam : 5956

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom