AK Parti Heyeti Zafer Mahallesinde

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi AK Parti İlçe Başkanı Osman Güder, meclis üyeleri ve bir çok sayıda mahalle sakinleri Zafer Mahallesi’nin sorunlarını istişare etmek üzere, Zafer Mahallesi çocuk parkında teravih namazından sonra buluştu.

AK Parti Heyeti Zafer Mahallesinde Malatya Haber

Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır, burada yaptığı konuşmada, "Önümüzde cumhurbaşkanlığı seçimi var. Halk kendi Cumhurbaşkanını kendi seçecek. Özellikle son yıllarda bölgemizde yaşanan kaosların daha fazla ilerlememesi için, bir iktidarın güçlü olması gerekiyor. Kısa bir zaman kaldı. Malatya inanıyorum ki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de yüzümü ak çıkartacaktır" dedi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise yaptığı konuşmada, "Battalgazi Belediyesi olarak, Büyükşehir Belediyemizle Başkanımız Ahmet Çakır'la uyumlu eşgüdümlü bir çalışma içerisindeyiz. Bu güzel beraberliğe leke sürmek isteyenler elbette olacaktır. 3 aylık zaman zarfında tüm beklentilere cevap vermeye çalışıyoruz. Bazı aksaklıklar olsa da giderme yoluna acilen gidiyoruz” diyerek, Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda da, “ Malatya cumhurbaşkanını seçecek. Seçimlere kısa bir zaman kaldı. Bu zaman zarfında inanıyorum ki, Malatya geçmiş yıllardaki AK Partiye olan teveccühü bu seçimde de verecek ve yüzümüzün akı olacaktır" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 719
Bu Ay : 1497
Toplam : 1497

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom