Ahmet Şahin'den Gürkan'a Ziyaret

Mimarlar ve İnşaat Odaları, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ahmet Şahin'den Gürkan'a Ziyaret Malatya Haber

Mimarlar Odası Malatya Şube Başkanı Ahmet Şahin ziyarette yaptığı konuşmada, "Sayın Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi yönetim kurulumuz olarak sunmaya geldik. Kendileri belediyecilik anlamında tecrübe kazanmış ve çok büyük başarılara imza atmıştır. Şehrimizin gelişmesinde bizlerin üstüne ne düşüyorsa yapmaya hazırız" dedi.

İnşaat Mühendisleri Oda Başkanı Bedri Özten de, "Yerel seçimler öncesi Başkanımız odamızı ziyaret etmişti. Bizler o ziyaretten dolayı gururlanmıştık.Yaptığı hizmetler her zaman takdir toplamıştır. Bundan sonraki süreçte de odamız olarak her zaman mesleğimiz adına üzerimize düşen ne olursa yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz" şeklinde konuştu.

Gürkan da," Mimarlar odası ve İnşaat Mühendisleri bizlerin olmazsa olmazıdır. Fikirleri bizlerin her zaman yol haritası olmuştur. Geçmiş son 10 yılda odalarımızdan belediye olarak hem destek aldık hem de güzel bir çalışma ortamı bulduk. Bundan sonraki süreçte de kendileriyle şehrimizin daha çağdaş modern bir yapı haline getirmek için birlikte el birliğiyle çalışmalar yapacağız" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 96
Bu Ay : 719
Toplam : 719

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom