Arif Yıldız MGTC yi Ziyaret Etti

Amaçların medya çalışanlarının yaşadıkları sorunlar karşısında tek vücut olmak istediklerini belirten Keskin, medya çalışanlarının daha nitelikli ve donanımlı olmaları için de önümüzdeki dönemde çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

Arif Yıldız MGTC yi Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Avukat Arif Yıldız, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı Ahmet Keskin’i hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe başkanları ile birlikte MGTC Başkanı Keskin ziyaret eden Yıldız, basının önemli olduğunu söyledi. Malatya’da hem yazılı hem görsel medyanın güçlü olduğunu anımsatan Yıldız, “Yerel basın güçlü olması demek, halkın daha iyi daha doğru haber alması demektir. Bunun için de yerel basın çalışanlarının daha güçlü ve nitelikli olmaları gerekiyor. Kurulan Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti de hem medyanın hem de çalışanların daha güçlü olmasına katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

MGTC Başkanı Ahmet Keskin ise cemiyetin ihtiyaçtan dolayı kurduklarını belirterek, mevcut cemiyetin bir araya gelen medya ve medya çalışanlarıyla güçlü bir yapı oluşturduklarını belirtti. Amaçların medya çalışanlarının yaşadıkları sorunlar karşısında tek vücut olmak istediklerini belirten Keskin, medya çalışanlarının daha nitelikli ve donanımlı olmaları için de önümüzdeki dönemde çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

Medya çalışanlarını teşvik etmek için çeşitli yarışmalar da düzenleyeceklerini ifade eden Keskin, yeni cemiyetin protokol ziyaretleri gerçekleştiren değil, medya çalışanların için yararlı çalışmalar yapan bir kurum olmak istediklerini sözlerine ekledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 113
Bu Ay : 1681
Toplam : 1681

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom