'Türkiye Önemli Bir Süreçten Geçiyor'

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye acısında önemli bir süreç olduğunu belirtti.

'Türkiye Önemli Bir Süreçten Geçiyor' Malatya Haber

Milletvekili Çalık, beraberindeki partili yönetici ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Şifa Mahallesi Muhtarı Osman Korkmaz’ı ziyaret etti.

Çalık, “Çok önemli bir süreçten geçiyoruz. İnşallah 10 Ağustos’ta cumhurbaşkanlığı seçimi ile cevabı alması gerekenlere bu millet gereken cevabı verecektir. Halkımız 30 Mart’ta nasıl AK Parti’ye destek verdiyse, 10 Ağustos’ta da aynı desteği verecektir. 11 Ağustos’ta Türkiye yeni bir güneşle uyanacak diye ümit ediyorum” dedi.

Milletvekili Çalık, “Yeni Türkiye’ye giden en önemli yollardan birisi halkın cumhurbaşkanını kendisi seçmesidir. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar var. Bugün kendi içlerinde bir cumhurbaşkanı adayı bile çıkartamayan muhalefet partileri halen eski Türkiye’nin özlemini yaşıyorlar. Cumhurbaşkanlığı seçimi Yeni Türkiye’yi isteyenler ile Eski Türkiye özlemeni yaşayanlar arasında geçecektir. Bu nedenle Cumhurbaşkanlığı seçimi Yeni Türkiye’ye geçişte bir kırılma noktasıdır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 249
Bu Ay : 249
Toplam : 249

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom