AK Parti Teşkilatı İftarda Buluştu

AK Parti Malatya İl Teşkilatı, iftarda partililerle bir araya geldi. Geçmişten bugüne partimizde görev yapan isimler katıldılar.

AK Parti Teşkilatı İftarda Buluştu Malatya Siyaset

AK Parti Malatya İl Teşkilatı tarafından Dede Korkut restoranda verilen iftar yemeğine; AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Cemal Akın ve Mustafa Şahin, AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya Eski Milletvekili İhsan Koca ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın yanı sıra belediye başkanları ve partililer katıldı.

İftar yemeği öncesinde konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, "Bizler, sizlerle birlikte bir yola çıktık. Yol yürüdük, yürümeye de devam ediyoruz. Geçmişten bugüne partimizde görev yapan isimlerle bir arada olmayı istedik" dedi.

Tüfenkci, 10 Ağustos'ta Cumhurbaşkanlığı seçiminin yapılacağını anımsatarak, "Önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimi süreci var. Sizlerinde beraber siyaset yaptığı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığına adaylığı bizler kadar sizleri de heyecanlandırmıştır. Dolayısıyla hep beraber yine dün olduğu gibi bugünde sahada olacağız. Bu hareketin, bu davanın lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı, Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 Ağustos'ta Malatya'ya geleceğini söyledi.

AK Parti Malatya Eski Milletvekili İhsan Koca da, partililerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, "İnşallah daha güzel günlerde, partimizin çatısı altında buluşmayı diliyorum" ifadesini kullandı.

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, AK Parti kurulduğu günden bu yana emek sarf eden herkese teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 198
Bu Ay : 8257
Toplam : 8257

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom