Emeklilerini Unutmadılar

Sultansuyu Tarım İşletmesi Müdürlüğü (TİGEM) tarafından, işletme çalışanları ile işletmeden emekli olanlara iftar verildi.

Emeklilerini Unutmadılar Malatya İlçe

İşletme binasında düzenlenen iftar yemeğinde bu güne kadar işletmede çalışıp emekli olan işçi ve memurlar ile halen işletmede çalışan personeller iftar yemeğinde bir araya geldi.

İftar yemeğinde konuşan İşletme Müdürü Murat Durmaz, "Bu işletme hepimizin. Sizlerden de böyle bir gayretli çalışmayı gözlüyorum. Bu nedenle hepinizi kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Emekli işçiler adına konuşan Tarım-İş Sendikası Eski Şube Başkanı Mustafa Katı ise, Sultansuyu Tarım İşletmesine düzenlediği iftar programından dolayı teşekkür ederek, "Bu işletmeye emeği geçene herkesi tebrik ediyorum. Bizler bu işletmede çalışırken atalarımızın 'eti senin kemiği benim' sözünü hep aklımızda tuttuk. Bu sözü kendimize şiar edindik. Şuanda da görüyoruz ki çok başarılı bir işletme müdürü ve güzel bir ekibi var. Buradan her geçişte işletmedeki bu olumlu değişikliği görünce içimiz ferahlıyor. Emeği geçenlere dua ediyoruz " ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 601
Bu Ay : 6581
Toplam : 6581

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom