İftarda Bir Araya Geldiler

Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Malatya Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası’nın ortak organizasyonu ile minibüsçüler ve servisçiler iftarda bir araya geldi.

İftarda Bir Araya Geldiler Malatya Haber

Sultanlar Düğün Salonunda gerçekleşen iftara katılan minibüsçü ve servisçiler Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve aynı zamanda Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin İle Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Mesut İnce ve oda yönetim kurulu üyeleri karşıladılar. İftara Malatya TSO Başkanı hasan Hüseyin Erkoç’ta katıldı.

MESOB Başkanı Şevket Keskin, Ramazan ayında birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, katılımcılara teşekkür etti. Şoför esnafının birlik ve beraberlik içinde olmasını isteyen Keskin, “Ben her zaman şoför esnafının emrindeyim. Özellikle okul servisleri konusunda kimse şoför esnafının üzerinde pazarlık yapmasın. Biz esnafımızın kaliteli ve güzel hizmet yapmasını, hem esnafımızın incinmemesini ve hem de vatandaşımızın incinmemesini istiyoruz. Ama hakkımızı alalım” dedi.

Yoğun katılımın olduğu iftar sonrasında Keskin ve İnce, gelen davetlileri salon çıkışında tekrar uğurladılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 419
Bu Ay : 15467
Toplam : 15467

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom