Yazıhan'da Strateji ve Analiz Toplantısı

Malatya’nın Yazıhan İlçesi’nde, strateji ve analiz toplantısı yapıldı. Genel bir başlık altında ilçe sorunlarının su, yol, ulaşım ve işsizlik konuları olduğu ortaya çıktı.

Yazıhan'da Strateji ve Analiz Toplantısı Malatya İlçe

Yazıhan Kaymakamlığı tarafından, SODES toplantı salonunda düzenlenen ve ilçede mevcut sorunların belirlenmesi ve çözüm önerileri amaçlı İlçe Strateji Analiz Toplantısı, Kaymakam Hatice Bayar Özdemir başkanlığında, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, ziraat odası başkanlığı, ilçe esnafı ve halkın katılımıyla yapıldı
Kaymakam Özdemir’in konuşması ile açılışı yapılan toplantıda, Yazıhan ilçesinin genel sorunları hakkında katılımcıların görüşleri ve çözüm önerileri alındı.

Genel bir başlık altında ilçe sorunlarında su, yol, ulaşım ve işsizlik konularının ön planda olduğu, bu konularda ne gibi yollar izleneceği istişare edildi. Öncelik sırasına göre ilçe sorunlarını ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini ileten katılımcılar, böyle bir toplantının yapılmasının çok sevindirici olduğunu belirterek, mevcut sorunların en kısa zamanda çözüme kavuşturulması temennisinde bulundular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 370
Bu Ay : 888
Toplam : 888

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom