Taksici Esnafına İftar Yemeği

Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında bu yıl geleneksel iftar yemeği programını taksici esnafları ile başlattı.

Taksici Esnafına İftar Yemeği Malatya Haber

Akpınar Sultanlar Sarayı Düğün Salonu’ndaki iftar yemeğinde Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve aynı zamanda Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, taksici esnaflarını girişte tek tek karşılarken, yine iftar sonrasında ise yine taksici esnafını tek tek uğurladı.

İftar programında konuşan MESOB Başkanı Keskin, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri iftar yemeklerinde bu yıl değişiklik yaparak, taksicilere, minibüsçülere servisçilere ve kamyonculara ayrı ayrı günlerde iftar programı gerçekleştireceklerini ifade ederek, ilk iftar yemeğinde taksici esnafları ile bir araya geldiklerini söyledi.

Keskin, “Ramazan ayında böyle bir etkinlikte birlikte olmaktan dolayı mutluyuz. Bugün ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşliğe ihtiyaç olduğu kadar esnaf ve sanatkarlar arasında da birlik, beraberlik ve kardeşliğe ihtiyaç vardır. Bu etkinliğin asıl ev sahibi sizlersiniz. Bu yıl üyelerimizi gruplara ayırarak ayrı günlerde iftar programları düzenledik. 4 gün süreyle tüm üyelerimizi grup grup bir araya getireceğiz. Ramazan ayının tüm esnaf ve sanatkarlarımızı için hayırlara vesile olmasını, hayırlı ve helal kazançlar getirmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 448
Bu Ay : 4005
Toplam : 4005

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom