İhsan Akın'a Ziyaret

Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şube Başkanı Fevzi Çiçek ve Malatya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ertuğrul Özdemir birlikte Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın’ı ziyaret etti.

İhsan Akın'a Ziyaret Malatya Haber

Malatya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ertuğrul Özdemir, “Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’nde geçmişte çok başarılı hizmetler verildi. İhsan Akın, yaptığı başarılı çalışmaların ürününü ikinci kez seçilerek aldı. Çobanlık mesleğinden olsun, yaylalara gidip gelmesinde olsun, sürü sahipleri ile yaptığı toplantılar olsun, kısacası Malatya’mızda desteklerin daha da arttırılarak yetiştiricilere ulaştırılmasının sağlanmasında büyük rol oynadığı düşüncesindeyiz” dedi.

Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şube Başkanı Fevzi Çiçek ise, “Bu görevler gerek sosyal sorumluluğu ve gerekse toplumsal duyarlılığı olan görevlerdir. Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’nde toplumun en zor, en zahmetli ve imkanlarının en kıt olduğu bir sahaya hizmet veriliyor” ifadelerini kaydetti.

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ise, “Malatya Veteriner Hekimler Odası ve Ziraat Mühendisleri Odası Malatya Şubesi ile her zaman işbirliği içerisindeyiz. Bizler bir birini tamamlayan kurumlarız. Bizim eksikliklerimizi onlar tamamlıyor, onların eksikliklerini biz görmeye çalışıyoruz. Birbirimize yardımcı oluyoruz. Sahada birçok konuda kendilerinden faydalanıyoruz. Tarım ve hayvancılık çok önemli ve ülkelerin vazgeçilmezidir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 559
Bu Ay : 4003
Toplam : 4003

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom