Desteksiz Birinci Oldular

Malatya Bayanlar Spor Kulübü, Diyarbakır Grubu'nda Genç kızlarda, Sivas Grubu'nda ise Yıldız Kızlarda grubu birinci tamamlayarak, Türkiye finalleri biletini aldı.

Desteksiz Birinci Oldular Malatya Spor

İki sezondur Türkiye Kadınlar Futbol 2. Ligi'nde mücadele eden Malatya Bayanlar Spor Kulübü, altyapıda büyük bir atılım gerçekleştirdi. Doğan Çelebi başkanlığında, bütün imkansızlıklara rağmen varlığını sürdürmeye çalışan Malatya Bayanlar Spor Kulübü, kısa bir süre önce kurulmasına rağmen elde ettiği başarılarla herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Bu sezon, Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası'nda Diyarbakır Grubu'nda mücadele eden Malatyalı bayanlar, grubu birinci tamamlayarak, Türkiye finallerine adını yazdırmasını bildi.

Yıldız Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası'nda ise Sivas Grubu'nda yer alan Malatya Bayanlar Spor Kulübü, zorlu rakipleri geride bırakarak, grup birincisi oldu ve Türkiye finali biletini kaptı.

Üst üste aldığı başarılar herkesin takdirini kazanan Malatya Bayanlar Spor Kulübü, Türkiye finallerinde de aynı başarıyı tekrarlamak istiyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 257
Bu Ay : 4686
Toplam : 4686

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom