Muhtarlık Binasına Taşlı Saldırı

Malatya'da kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, Kiltepe Mahalle Muhtarlık binasına taşlı saldırıda bulundu.

Muhtarlık Binasına Taşlı Saldırı Malatya Asayiş

Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce, muhtarlık binasına saldırıda bulunuldu. Mahalle muhtarı ve vatandaşların içeride bulunmadığı esnada gerçekleştirilen saldırıda, muhtarlık binasının camları kırıldı. Muhtarlık binasındaki eşyalarda, taşlı saldırıda büyük hasar gördü.

Kiltepe Mahalle Muhtarı Celal Demirtaş, muhtarlık binasına kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce taşlı saldırıda bulunulduğunu iddia etti.

Muhtarlık binasına yapılan saldırıyı kınadıklarını ifade eden Demirtaş, "Kiltepe Mahallesi Belediye İrtibat Bürosu adı altında oluşturulan muhtarlık binasına saldırıda bulunuldu. Muhtarlık binamızın camlarına taş atmak suretiyle zarar verilmiştir. Yetkili kişilere, yaşanan olayla ilgili gerekli bilgileri verdik. Tahkikat yapıldı. Konu adli makamlara aktarıldı" dedi.

Demirtaş, Kiltepe Mahallesi'nin, kötü bir olayla anılmasının kendisini çok üzdüğünü belirterek, "Çok güzel insanların ikamet ettiği bir mahallemiz var. Dolayısıyla böyle bir kötü olayın yaşanmış olması bizi derinden üzmüştür. Bu olayı gerçekleştirilen kişilerin bir an önce bulunup, yargı önüne çıkarılmasını istiyoruz" diye konuştu.

Demirtaş, yaşanan saldırının ilk olmadığına da dikkat çekerek, daha önce muhtarlık binasının bahçesindeki ağaçların gövdelerinin bıçakla soyulduğunu ve binanın çatısındaki şıngılların parçalandığını da iddia etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 91
Bu Ay : 714
Toplam : 714

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom