Bozuk Mallar İmha Edildi

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, esnafın üreticinin özellikle gıda üreten ve satışını gerçekleştiren iş yerlerinde bundan böyle sık, sık denetleme yapılacağını söyledi

Bozuk Mallar İmha Edildi Malatya İlçe

Malatya’nın Doğanşehir İlçesi’nde ramazan ayı nedeniyle denetim yapıldı.

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, esnafın üreticinin özellikle gıda üreten ve satışını gerçekleştiren iş yerlerinde bundan böyle sık, sık denetleme yapılacağını söyledi. Küçük, "Doğanşehir’de belediye bugüne kadar çalışmamış, denetleme yapılmamış, halkın sağlığı hiçe sayılmıştır. Bu vesile ile kapsamlı bir denetleme yaptırdık ve bundan böyle sık, sık denetlemeler yapılacak" dedi.

Doğanşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri, çevre sağlığı ve ilçe tarımdan yetkililerin katıldığı denetlemede en çok ulusal mağazalardan bozuk gıda çıktı. Yapılan incelemelerde bozuk olan gıdalar imha edilmek üzere raflardan kaldırıldı ve iş yerleri uyarıldı.

Yapılan iş yeri kontrollerinde ilk olarak lokanta fırın, pastane ve marketlerden başlandı. Denetlemeye Doğanşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, Ekrem Şen, Hakan Yılmaz, Ercen Taşdemir, Vahap Culha, ve Mehmet Eştürk, Halk sağlığından Hacer Mutlu, Tarım Müdürlüğü’nden Gıda Mühendisi Münevver Eker katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 19
Bu Ay : 1548
Toplam : 1548

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom