Yerinde Bir Hizmet Oldu

Malatya Yeşilyurt Belediyesi, Malatya Yeni Devlet Hastanesi'nin bahçesinde iftar çadırı açtı. Yoğun bakım , acil servisler gibi çok sayıda kişinin hastane yemeklerinden yararlanamaması sorunu, belediyenin bu bu hizmetini anlamlı kıldı.

Yerinde Bir Hizmet Oldu Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediyesi, hasta ve hasta yakınlarının rahatça iftar yapabilmeleri için Malatya Devlet Hastanesi'nin bahçesinde iftar çadırı açtı. Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, iftar çadırını ziyaret ederek, vatandaşlara yemek dağıttı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatyalıların Ramazanını tebrik ederek, "Ramazan'ın ayrı bir anlamı var. İnsanlar, yemeğin ve suyun kıymetini bir kez daha anlamış oluyorlar. Ramazan ayı, Allah'a yakınlaşma ayıdır. Bu ayda yardımlaşma da en üst noktaya ulaşmaktadır" dedi.

Polat, Yeşilyurt Belediyesi olarak Malatya Devlet Hastanesi bahçesinde iftar çadırı açtıklarını ifade ederek, "Hasta ve hasta yakınlarımızın iftar yapma noktasında sıkıntıları olabileceğini düşünerek, Malatya Devlet Hastanesi bahçesinde iftar çadırı açtık. Bu bölgedeki ihtiyaç sahiplerine de, iftar çadırımız hizmet verecek. İnşallah Ramazan ayı boyunca iftar vereceğiz. Bu sene farklı olarak cadde ve sokak çadırlarında hemşehrilerimizle iftar yapacağız" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 94
Bu Ay : 6074
Toplam : 6074

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom