LYS'de Dereceye Girenler Ödüllendirildi

2014 Lisans Yerleştirme Sınavı'nda (LYS) dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

LYS'de Dereceye Girenler Ödüllendirildi Malatya Eğitim

Malatya Final Dergisi Dershaneleri, LYS'de MF-1, MF-2, MF-3, MF-4 ve Y-DİL-3 puan alanlarında Malatya birincisi Nurefşan Türkoğlu, MF-2 ve MF-3 puan alanlarında Malatya ikincisi Ziya Berke Soylu, Türkiye'de ilk bine giren Zeynep Azra Boyraz ve Mustafa Berkan Örek'i ödüllendirdi.

Ödül töreninde konuşan Final Dergisi Dershaneleri Yönetim Temsilcisi Hasan Doğan, 'Hiçbir Başarı Tesadüf Değildir' sloganıyla Türkiye'de 200'den fazla şubeyle hizmet verdiklerini söyledi.

Malatya'da 23. yılında Türkiye ve Malatya dereceleri elde ederek, yüzlerce öğrenciyi hedeflerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Doğan, "LYS'de MF-1, MF-2, MF-3, MF-4 ve Y-DİL-3 puan alanlarında Nurefşan Türkoğlu Malatya birincisi, MF-2 ve MF-3 puan alanlarında Ziya Berke Soylu Malatya ikincisi olmuşlardır. Ayrıca Zeynep Azra Boyraz ve Mustafa Berkan Örek, Türkiye'de ilk bine girerek büyük başarılar kazanmışlardır. Dershanemizde ilk binde 15 derece bulunmakta; sayısal, eşit ağırlık ve sözel alanlarda bireysel ve kitlesel olarak çok önemli başarılar bulunmaktadır" dedi.

Doğan, veli ve öğrencilere teşekkür ederek, "Yıllardır Malatya'ya sunduğumuz kaliteli eğitim-öğretim hizmetini 2014-2015 eğitim-öğretim yılından itibaren Final Okulları'yla da taçlandırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi'yle kampus ortamında hizmet vermeye başlayacağız" ifadelerini kullandı.

Başarılarını devam ettirmek istediklerini dile getiren Doğan, "Malatya Final, 2013-2014 eğitim sezonunda Türkiye'deki finaller arasında ilk bine en çok öğrenci yerleştiren ve kazandıran ikinci şubedir. Bu yılda başarıyı devam ettirmek en büyük dileğimizdir" diye konuştu.

Doğan'ın konuşmasının ardından öğrencilere ödülleri verilirken, ailelerine de çiçek takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 163
Bu Ay : 1731
Toplam : 1731

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom