Yaz Spor Okulları Açıldı

Malatya'da yaz spor okullarının açılışı gerçekleştirildi.

Yaz Spor Okulları Açıldı Malatya Spor

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen Yaz Spor Okulları'nın açılışı, düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Malatya İnönü Stadı'nın önünde gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, "Bugün Gençlik ve Spor Teşkilatı'nın kuruluş yıl dönümü. Bu güzel Haziran gününde spora gönül veren ailelerimiz ve çocuklarımızla bir arada bulunmak bizleri hakikaten gururlandırıyor" dedi.

Fındıklı, yaz spor okullarına şuana kadar 8 bin 66 kaydın yapıldığını kaydederek, "Çocuklarımızın yazın boş vakitlerini değerlendirmek, onların sağlıklı birer birey olmalarını sağlamak amacıyla çocuklarını bize emanet eden ailelerimize teşekkür ediyorum. Biz, çocuklarımızın vakitlerini en iyi şekilde geçirmelerini ver sağlıklı bireyler olmalarını sağlamanın yanı sıra onların sosyalleşmelerini, sporun kurallarıyla birlikte hayatın diğer kurallarına da adapte olmalarını sağlayan egzersizler, oyunlar ve sportif antrenmanlar yaptıracağız. Fakat en önemli hedefimiz ise, içinizden çıkması muhtemel geleceğin sporcularını da Türk sporuna kazandırmaktır. Dolayısıyla yapmış olduğumuz bu faaliyetin hem sportif açıdan hem sosyal açıdan anlamı olduğu gibi geleceğin olimpiyat sporcularının bir tanesinin bile buradan çıkmış olması bizlerin en büyük kazancı olacaktır" şeklinde konuştu.

Öte yandan, İnönü Stadı'nın önünde Herkes İçin Spor Federasyonu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün koordinasyonu kapsamında düzenlenen interaktif oyuncaklarla Herkes İçin Spor Şenlikleri devam ediyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 68
Bu Ay : 1597
Toplam : 1597

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom