Esenlik iftar Vermeye Devam Edecek

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi organizasyonu ile Ramazan ayı boyunca iftar çadırı ve gezici aşevi ile her akşam 2 bin kişilik iftar yemeği ikramı yapılacak.

Esenlik iftar Vermeye Devam Edecek Malatya Ekonomi

İftar çadırı Malatya Büyükşehir Belediye binası yanında kuruldu. Bu yıl iftar çadırı, kitap fuarı ve teravih sonrası etkinlikler Malatya Büyükşehir Belediye binası yanında gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıllarda iftar çadırı Yeni Camii yanında kuruluyordu.

Ramazan ayı boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgi veren Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın talimatıyla Esenlik olarak organizasyonunu üstlendiğimiz ramazan ayı etkinlikleri çerçevesinde iftar çadırı ve gezici aşevi ile her gün 2 bin kişilik iftar yemeğini sponsor firmalarımızın desteği ile iftar saatinde değerli misafirlerimize ikram edeceğiz” dedi.
Boyraz, “Süper marketlerimizde müşterilerimize gül şerbeti ikramında bulunacağız ve özel indirimlerimiz olacak. Şehrimizin Ramazan ayına hazırlanması ve Ramazan süresince huzur ve mutluluğu insanımızla birlikte yaşamak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Esenlik olarak her yıl Ramazan ayına özel etkinlikler gerçekleştirdiklerini ve bu etkinliklerin geleneksel hale geldiğini hatırlatan Boyraz, "Farklı bir manevi atmosferin yaşanacağı ve oruçlu geçirilecek bu değerli ayda her yıl yaptığımız faaliyetlerimizi devam ettireceğiz. Ramazan etkinliklerimiz inşallah daha renkli geçecek. Büyükşehir belediyemizin yapacağı Ramazan etkinlikleri ile iç içe olacak ve vatandaşlarımızın ramazan sevincini daha rahat yaşamalarını sağlayacak, ferah ortam oluşturacağız” dedi.

Boyraz, "Mübarek Ramazan ayının tüm vatandaşlarımıza ve İslam alemine huzur, bereket ve mutluluk getirmesini diler, birlikteliğimizi ve dayanışmamızı pekiştirecek Ramazanın sevinç içerisinde geçmesini temenni ederim" şeklinde açıklamasını tamamladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 6
Bu Ay : 6803
Toplam : 6803

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom