Büyük Başarılar Elde Etmek İstiyoruz

Malatya Büyükşehir Belediyespor Başkanı Orhan Barman, kulüp olarak birçok başarıya imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydederek, daha büyük başarılar elde etmek istediklerini söyledi.

Büyük Başarılar Elde Etmek İstiyoruz Malatya Spor

Malatya Büyükşehir Belediyespor, bünyesinde bulundurduğu birçok branşta elde ettiği başarılarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Malatya Büyükşehir Belediyespor'un milli sporcusu Ziya Yaşar, Karadağ'da yapılan Dünya Karate Şampiyonası'nda büyükler kategorisinde dünya 3.'sü oldu. Öte yandan 26 Haziran'da İstanbul'da yapılan büyükler milli takım seçmelerinde, Yücel Gündoğdu milli takıma seçildi.

24-25 Haziran tarihleri arasında Malatya'da yapılan Ümitler Tekvando Şampiyonası'nda, Malatya Büyükşehir Belediyespor takım halinde şampiyon oldu. Malatya Büyükşehir Belediyespor tekvando takımında; Ebubekir Sıddık Parlak, Muhammed Dölcel, Erkan Lütfi Hasçelik, Hüseyin Dölcel, Hüseyin Kırma ve Selçuk Gedikli, şampiyonada dereceye girdi.

Malatya Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Barman, kulüp olarak birçok branşta başarı elde ettiklerini belirterek, daha büyük başarılar elde etmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Milli takıma sporcu kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Barman, "Malatya Büyükşehir Belediyespor kulübü olarak Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır'ın destekleriyle önemli başarılar kazandık. Amacımız bu başarıları artırarak, devam ettirmek. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Gerek Malatya gerekse de Türk sporuna katkı sağlamak istiyoruz" dedi.
Barman, şampiyonalarda derece elde eden sporcu ve antrenörleri tebrik ederek, şampiyonalara hazırlanan sporculara ise başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 663
Bu Ay : 1286
Toplam : 1286

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom