Kitap Fuarı 28 Haziran'da

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, “Belediye olarak kültür hizmetlerine de önem veriyoruz. Bu nedenle, Ramazan ayında 3 etkinlik düzenleyeceğiz ve hazırlıkları tamamladık” dedi.

Kitap Fuarı 28 Haziran'da Malatya Kültür-Sanat

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş’de basın açıklaması yaparak Ramazan ayında yapacakları faaliyetler hakkında bilgi aktaran Sabri Akın, “Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından bu yıl 25. düzenlenecek olan Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı 28 Haziran Cumartesi günü kapılarını açıyor. 24 yıl boyunca sürekli ve düzenli bir şekilde organize edilen Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’nın 25.’sini yapmak bizlere nasip oldu. Tüm halkımızı 28 Haziran Cumartesi günü akşam 22.30’da Dini Yayınlar ve Kitap Fuarımızın açılışına bekliyoruz” dedi.

Akın, “Belediye olarak kültür hizmetlerine de önem veriyoruz. Bu nedenle, Ramazan ayında 3 etkinlik düzenleyeceğiz ve hazırlıkları tamamladık” ifadelerini kullanarak, “Ramazan ayında, Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’nın yanı sıra, Aspuzu’da Ramazan geceleri programı ile teravih namazından sonra şerbet ikramı ı programımız da olacaktır” şeklinde konuştu.

Akın, Ramazan ayında, Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı’na Malatya ve Malatya dışından 30 firmanın katılacağını belirterek, Aspuzu’da Ramazan geceleri programı çerçevesinde, Malatya Büyükşehir Belediyesi yanında teravih namazı sonrasında sosyal, kültürel ve dini programlar düzenleneceğini, yaklaşık 1 ay 12 sanatçının da programda yer alacağını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 24
Bugün : 811
Bu Ay : 1546
Toplam : 1546

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom