Tercih Çadırları Açıklandı

Malatyalı Üniversite Öğrencileri Derneği’nin (MÜNÖD), Malatya’da üniversite tercih çadırı açacağı bildirildi.

Tercih Çadırları Açıklandı Malatya Eğitim

Gazeteciler Cemiyeti’nde, Başkan Yardımcısı Muhammet Servet Akçınar ve Yönetim Kurulu üyesi Uğur Muncuk ile birlikte basın açıklaması yapıp, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aktaran MÜNÖD Başkanı Ümit Haluk Şahin, “Dernek olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde Yönetim Kurulu’nun yanında Temsilciliklerimizin önemi de çok büyüktür. Dernek olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki Malatyalı üniversite öğrencileri adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızı da o şehirdeki temsilciliklerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Bizim anlayışımıza göre 'Malatyalı üniversite öğrencisi olan herkes doğal üyemizdir” ifadelerini kullandı.

Şahin, “27 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurul sonucunda aşağıdaki Yönetim Kurulu görevi devralmıştır” diyerek, yeni göreve başlayan Yönetim Kurulu’nun faaliyet planlamasını şöyle dile getirdi: “Öncelikle MÜNÖD’ ün imajını eski altın yıllarındaki seviyeye getirip Malatya’nın başta gelen STK’ları arasına girmek, Türkiye genelindeki teşkilatlanmayı tamamlamak ve bu şekilde tüm Malatyalı üniversite öğrencilerine ulaşmak, MÜNÖD ile geleneksel hale gelen Tercih Çadırı ve Kariyer Günleri’ni tekrar eski canlılığına ulaştırmak, Sosyal faaliyetlere daha çok ağırlık verip bu şekilde amaçladığımız kardeşlik ortamını sağlamak, Sosyal sorumluluk faaliyetlerine maksimum düzeyde destek sağlayarak STK olmanın gerekliliğini yerine getirmiş olmak, daha çok proje üretip geliştirerek üretkenliği sağlamak ve bu şekilde Malatya’mızın daha da ileri gitmesine katkıda bulunmaktır.”

Dernek olarak daha aktif olacaklarını belirten Şahin, “Her yıl organize ettiğimiz Tercih Çadırımızı bu yılda 30 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında iftardan sonra Sümer Park'ta açacağız. LYS sınavına giren kardeşlerimize üniversite tercihleri konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. MÜNÖD olarak Malatya sevdalısı olan ve Malatya’mıza katkıda bulunmak isteyen üniversiteli arkadaşlarımızı da bizimle çalışmaya davet ediyoruz. Malatyalı büyüklerimizden MÜNÖD’e desteklerini bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 8
Bu Ay : 1861
Toplam : 1861

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom