Amacımız Bulaşmadan Kurtarmak

Uyuşturucu ve zararlı alışkanlıklar konusunda bilinçlenmek isteyenler, Cuma akşamına kadar bu standı gezebilirler.

Amacımız  Bulaşmadan Kurtarmak Malatya Yaşam-Sağlık

Bağımlı kişilere veya zararlı alışkanlıklardan uzak durmak isteyenlere yardımcı olmak için stant açıldı.

Malatya Park AVM’de, Malatya İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde açılan zararlı alışkanlıklardan uzak durmak isteyenlere yardımcı olmak için stant 27 Haziran akşamına kadar açık kalacak.

Etkinlikle ilgili bilgi veren İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Tütün ve Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinatörü Bülent Ceylan, “Uluslar arası uyuşturucu ile mücadele günü nedeniyle , Malatya Park AVM’de, Malatya İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde stant açtık. Standa gelen vatandaşlara broşürler veriyor ve eğitimlerde bulunuyoruz” diyerek, anne ve babaları bilgilendirmek. Zararlı alışkanlıkları olanlara bilgiler aktarmaktır. Amacımız uyuşturucu bağımlılığını ortadan kaldırmaktır” ifadelerini kullandı.

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’nde (KOM) görevli Uğur Çilek ise, Uluslar arası uyuşturucu ile mücadele günü nedeniyle etkinlik düzenledik. Uyuşturucu ve zararlı alışkanlıklar konusunda bilinçlenmek isteyenler, Cuma akşamına kadar Malatya Park AVM’ye standımıza uğrayabilirler. Amacımız, gençleri uyuşturucu batağı ve çamuruna girmeden,başlamadan bitirmek istiyoruz. Bu konuda eğitimler veriyoruz. Talebin yapılması halinde her türlü eğitime katılabiliriz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 453
Bu Ay : 3897
Toplam : 3897

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom