Fuar Hazırlıkları Başladı

Malatya’da, 13-17 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan 22. Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı için sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile ‘Ortak Akıl Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Fuar Hazırlıkları Başladı Malatya Kültür-Sanat

Toplantıda konuşan Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın, Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı hazırlıklarının başladığını açıkladı. Bölge açısından çok önemli bir fuar olduğunu dile getiren Akın, “Malatya’da yıllardır yapılan bu fuarımız şehrimizle bağdaşmış durumda. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden itibaren etkinliklerimizin çıtasını biraz daha yükseltmek için çalışmalarımıza başladık.

Özellikle Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı, Malatyalı sanayici ve iş adamlarımız açısından çok önemli. Fuarın uluslararası boyuta taşınması Malatya’nın hem tanıtımına hem de ekonomisine büyük katkılar sunacaktır. Bu yıl Yapı ve Dekorasyon Fuarı ile Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı aynı tarihler arasında aynı yerde yapacağız. Fuarlar, hem ziyaretçi hem de katılımcı firma açısında bir fırsat. Katılımcı kendini tanıtma imkanı bulurken, ziyaretçi ise aynı anda bir çok yenilikleri görme imkanına sahip oluyor” ifadelerini kullandı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın Başkanlığı’nda yapılan toplantıya, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Genel Sekreteri Abdullah Duran, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliği (ESOB) Başkan Yardımcısı Orhan Özbek, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Malatya Şube Başkanı Kerem Aktan, nadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANESİAD) Malatya Şube Başkanı Resul Kocamaz, Malatya Aktif İşadamları Derneği (MAKİAD) Genel Sekreter Yardımcısı Emre Onat, Organize Sanayi İşadamları Derneği (OSİAD) Başkanı Burhan Lüleci, Kültür A.Ş. Mali ve İdari Hizmetler Müdürü Mehmet Pala ve Kültür A.Ş. Fuar ve Organizasyon Müdürü İrfan Polatbaş katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 254
Bu Ay : 3811
Toplam : 3811

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom