Transfer Çalışmaları Hızlandı

Spor Toto 2. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'da transfer çalışmaları hız kazandı.

Transfer Çalışmaları Hızlandı Malatya Spor

İstanbul'da, kulüp başkanı Adil Gevrek ile yaptığı görüşme sonrası görevine devam eden teknik direktör Cafer Aydın, vakit kaybetmeden Malatya'ya gelerek, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yönetimle, Malatya'da da kısa bir toplantı yapan teknik direktör Cafer Aydın, transfer politikası ile ilgili kulüp başkanı Adil Gevrek'le son bir görüşme daha yapacak.

Özellikle iç transferi kısa sürede tamamlamayı hedefleyen Aydın, takımdan gidecek ve kalacak futbolcularla ilgili kararını 1-2 gün içerisinde verecek. Yeni sezon için mücadeleci, hırslı ve çok koşan bir takım yapmayı hedefleyen tecrübeli teknik adam, sözleşmesi biten futbolculardan kimin kalmasını istediğiyle ilgili yönetime bir rapor vermesi bekleniyor.

Yeni Malatyaspor'da ilk kez sezon başından itibaren çalışacak olan teknik direktör Cafer Aydın, "İç transferde vakit kaybetmeden kalmasını istediğimiz futbolcularla görüşeceğiz. Sözleşmesi biten birkaç futbolcumuza, bazı takımlardan tekliflerin olduğunu öğrendik. Bu anlamda vakit kaybetmeden görüşmelerimizi yapıp, kalmasını istediğimiz futbolcularla kısa süre içerisinde masaya oturmayı planlıyoruz. Geçtiğimiz sezon göreve geldiğimizde, futbolcu izleme komitemizden bazı futbolcuları izlemelerini istemiştik. Bu kapsamda futbolcu izleme komitemiz, dış transferle ilgili bir rapor hazırladı. Bu rapor doğrultusunda, yönetimimizle bir araya gelip, toplantı yapacağız. Yapacağımız değerlendirmenin ardından transfer çalışmalarına başlamak istiyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 6
Bu Ay : 6803
Toplam : 6803

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom