24 Haziran Türkiye Gündemi

24 Haziran Türkiye Gündemi

24 Haziran Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.00’de Orta Afrika Cumhuriyeti geçiş dönemi Başbakanı Andre N'Zapayeke ve beraberindeki heyeti kabul edecek.

Başbakan Erdoğan’ın programı

- Başbakan Erdoğan, saat 13.00’te Diyarbakırlı Anneleri kabul edecek. Saat 14.00’te AB Büyükelçileri ile yemekte bir araya gelecek, saat 17.00’de ABD’nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone’yi kabul edecek, saat 19.30’da Orta Afrika Cumhuriyeti geçiş dönemi Başbakanı Andre N'Zapayeke ile görüşecek.

Bakanların ve bakan yardımcılarının faaliyetleri

- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, saat 13.00’de ABD’nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone’yi kabul edecek.
- Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, saat 10.15’te İngiltere Büyükelçisi Richard Moore’u kabul edecek. Saat 12.30’da Hırvatistan Milli Günü ve Silahlı Kuvvetler Günü ile Hırvatistan’ın AB’ye katılımının 1. yılı vesilesiyle düzenlenecek resepsiyona katılacak. Çavuşoğlu, Ataşehir-Marriott Asia Otel’de saat 20.00’de, DP World Yarımca Konteyner Terminali’nin açılışı vesilesiyle verilecek akşam yemeğine katılacak.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, saat 10.00’da KOBİ’lerde kurumlaşma ve markalaşma çalıştayına katılacak. Bakan Işık, saat 14.30’da Organize Sanayi Bölgesi Üst Kuruluşu (OSBÜK) 12. Olağan Genel Kurulu’na katılacak.
- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, saat 09.45’te İlci Otel’deki Uluslararası Tıbb-ı Nebevi Kongresi'ne katılacak.
- CHP İstanbul Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nu ölümünün 40. günü dolayısıyla Barış Manço Kültür Merkezi'nde saat 19.00'da düzenlenecek anma törenine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun da katılması bekleniyor.

TBMM gündemi

- MHP Grup Toplantısı saat 10.30’da, AK Parti Grup Toplantısı saat 11.15’te, HDP Grup Toplantısı saat 12.30’da, CHP Grup Toplantısı saat 13.30’da başlayacak.
- Saat 12.00’de, 17-18. Dönem Hatay - 21. Dönem İstanbul Milletvekili Mustafa Murat Sökmenoğlu için cenaze töreni düzenlenecek.
- TBMM Genel Kurulu saat 15.00’te toplanacak.
- Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu saat 15.30’da toplanacak.
- Soma Maden Kazalarını Araştırma Komisyonu saat 15.30’da toplanacak.
- Adalet Komisyonu saat 15.30’da toplanacak.

Siyasi partilerin gündemi

- CHP milletvekilleri, Barış Manço Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da, CHP İstanbul Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nu ölümünün 40. günü dolayısıyla düzenlenecek anma törenine katılacak. Törene Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve CHP Grup Başkan Vekili M. Akif Hamzaçebi’nin de katılması bekleniyor.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Merkez Bankası, saat 14.00’de Para Politikası Kurulu’nun faiz kararını açıklayacak.
- İsrail Milli Günü Resepsiyonu, saat 19.00’da Swiss Otel’de yapılacak.
- YASED Yönetim Kurulu Başkan Vekili Akın Kozanoğlu, Taksim-Park Bosphorus Hotel’de saat 09.30’da, 2014 UNCTAD Dünya Yatırım Raporu’nun açıklanması amacıyla düzenlenecek toplantıya katılacak.
- Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersin Kalaycıoğlu ve Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Çarkoğlu, Sabancı Üniversitesi İletişim Merkezi’nde (Bankalar Cad. No:2 Karaköy) saat 10.00’da, ‘Türkiye’de ve Dünyada Milliyetçilik’ konulu raporu açıklayacak.

SPOR GÜNDEMİ
---------------------------------------------
- 2014 Dünya Kupası Grup Maçları (Brezilya)
23:00 Kolombiya –Japonya (Cuiaba )
23:00 Yunanistan - Fildişi Sahilleri (Fortaleza)
19:00 Uruguay – İtalya (Natal)
19:00 Kosta Rika – İngiltere (Belo Horizonte)
- Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına bugün saat 11.00’de yapacağı antrenmanla start verecek. Beşiktaş, 29 Haziran’da hareket edeceği Almanya’da, Bielefeld kasabası yakınlarında bulunan Marienfeld bölgesinde yer alan Residans Klosterpforte’de 10 Temmuz tarihine kadar kamp yapacak. Beşiktaş ikinci etap için, 13-24 Temmuz tarihleri arasında İngiltere'de Leeds şehrinin Yorkshire bölgesinde yer alan De Vere Oulton Hall&Spa Resort'ta kamp yapacak.
- Spor Toto 3. Lig grup kura çekimi bugün İstanbul’da saat,12.00’de Orhan Saka Amatörler Evi'nde düzenlenecek kura çekimi sonrası üçüncü lig grupları belli olacak.
- Ç.Rizespor, yeni teknik direktörleri Mehmet Özdilek ile bugün saat 12.30’da Mehmet Cengiz Tesislerinde atacağı imza için düzenlenecek törenle imza atacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 161
Bu Ay : 8220
Toplam : 8220

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom