Kiraz Festivali Sona Erdi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt 20. Kültür, Kiraz ve Spor Festivali'nin dolu dolu geçtiğini söyledi.

Kiraz Festivali Sona Erdi Malatya Haber

Yeşilyurt Kaymakamlığı, Yeşilyurt Belediyesi ve İstanbul'da bulunan Yeşilyurtlular Derneği tarafından organize edilen Yeşilyurt 20. Kültür, Kiraz ve Spor Festivali ile ilgili değerlendirmede bulunan Polat, "Çok yoğun bir program yaptık. Cumartesi günü saat 11.00'da Yeşilyurt Kültür, Kiraz ve Spor Festivalimizin açılışını gerçekleştirdik. 'Anılarda Yeşilyurt' adlı fotoğraf sergimizin açılışını gerçekleştirdik. O sergi, Yeşilyurtlu hemşerilerimizi maziye götürdü. Çocukluk anılarımızı tekrar yaşamış olduk" dedi.

Festival kapsamında kültürel, sosyal ve sportif etkinliklerin düzenlendiğini dile getiren Polat, "9 Haziran'da Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) ile ortaklaşa futbol turnuvası düzenledik. Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin önünde bisikletli fener alayı etkinliğimizi yaptık. Sünnet ve nikah törenleri, mevlidi şerif ve Karakucak Güreşleri ile festivalimizi noktaladık" ifadelerini kullandı.

Polat, festivali geliştirip ve büyüterek, devam ettireceklerini de belirterek, "2 gün çok yoğun bir programla geçti. Önümüzdeki sene festivalimiz daha renkli bir şekilde devam edecek" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 122
Bu Ay : 4148
Toplam : 4148

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom