“Sandığına Sahip Çık” Eğitimi Başladı

10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için AK Parti’nin sandık görevlilerine “Sandığına sahip çık” adı altında eğitim verilmeye başlandı.

“Sandığına Sahip Çık” Eğitimi Başladı Malatya Siyaset

Dede Korkut Parkı’nda Battalgazi AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda sandık görevlilerine AK Parti Malatya milletvekilleri Mücahit Fındıklı, Öznur Çalık, Cemal Akın ve Ömer Faruk Öz ile Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır tarafından eğitim verildi. Çalık, bundan önce yapılan seçimlerde emek veren tüm partili sandık görevlilerine teşekkür ederek, eğitimlerde daha önceki seçimlerde görünen aksaklıklar ve eksikliklerin konuşulduğğunu, bunların 10 Ağustos’ta tekrarlanmamasına dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, "Sandığına Sahip Çık" adı altında sandık görevlilerine eğitim vermeye başladıklarını söyleyerek, “Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi sanık yönetim kurulu görevlilerine eğitim verdik. Seçimde hangi çalışmaların yapılacağı hususları anlatıldı. Milletvekillerimiz, büyükşehir belediye başkanımız da toplantıya katıldılar. Sandıklarda her hangi bir eksikliğimizin olup olmadığını gözden geçirdik. Seçime eksiksiz olarak girerek, Cumhurbaşkanlığı konusunda Malatya’da en iyi neticeyi almaya çalışacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 98
Bu Ay : 3655
Toplam : 3655

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom