200 Çocuk Erkek Olmuş Oldu

Yeşilyurt 20. Kültür, Kiraz ve Spor Şenlikleri kapsamında, 200 çocuk sünnet ettirilirken, 11 çiftin ise nikahları kıyıldı.

200 Çocuk Erkek Olmuş Oldu Malatya Kültür-Sanat

Ahmet Atılgan Parkı'nda düzenlenen toplu sünnette, 200 çocuk erkekliğe ilk adımını attı. Sünnet olan çocuklara Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat tarafından altın takıldı.
Bu arada 11 çiftin resmi nikahları kıyıldı. Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Hilal Yazgan ile Hüseyin Ekici'nin nikah törenlerinde şahitlik yaptı. Dünya evine giren çiftlere altın takıldı. Yeşilyurt eski belediye başkanı Mehmet Kavuk da bir çiftin nikah şahitliklerini yaptı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Hacı Uğur Polat, "Rabbime şükürler olsun ki, bugün bizlere Yeşilyurtlu 200 çocuğumuzu sünnet etme merasimini yapmayı nasip etti. 200 çocuğumuzun sünneti ve 11 ailemizin düğün merasimi dolayısıyla bir araya geldik. Bu çocuklarımız Yeşilyurt'un geleceğini oluşturacaklar. Bu çocuklarımız okuyacak, çalışacak, kendilerini yetiştirecek ve inşallah bizleri yeni dönemlere taşıyacaklar" dedi.

Yeşilyurt Kaymakamı Babahanoğlu ise, 20. Kültür, Kiraz ve Spor Şenlikleri kapsamında sünnet ve nikah törenlerini yaptıklarını belirtti.

Babahanoğlu, 11 çiftin nikah törenlerini, 200 çocuğun ise sünnetlerinin yapıldığını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 743
Bu Ay : 1261
Toplam : 1261

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom