Milletvekillerinden Kale'ye Ziyaret

AK Parti Malatya milletvekilleri Mücahit Fındıklı ve Ömer Faruk Öz, Kale ilçesinde çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulundular.

Milletvekillerinden Kale'ye Ziyaret Malatya İlçe

Milletvekilleri Mücahit Fındıklı ve Ömer Faruk Öz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Murat Turgut ile Kale ilçesinde Belediye Başkanı Cemal Akdemir’i ziyaret ederek, ilçenin sorun ve taleplerini dinlediler.

Fındıklı ve Öz, daha sonra İnönü Üniversitesi Kale Meslek Yüksekokulu’nun inşaat alanına geçerek burada Üniversite Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik ile birlikte çalışmaları inceleyip, proje hakkında bilgi aldılar. Üniversite tarafından Kale ilçesinde Karakaya Baraj Gölü kenarına yapılan üniversiteye ait otelde incelemelerde bulundular.

Milletvekili Fındıklı, “Üniversitemizin Kale ilçesine yapmış olduğu yatırımlar ilçemiz için önemli bir adımdır. Burada üniversitece yapılan otel, ilçeye ayrı bir zenginlik kazandıracaktır. Meslek yüksekokulunun da tamamlanmasıyla ilçemizde önemli bir eksiklik giderilmiş olacak. Emeği geçen ve destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Milletvekili Öz de, “Karakaya Baraj Gölü’nün turizm ve sportif amaçlı kullanımı için yapılan tesis önemli bir yatırımdır. Yapılan projeler ilçemizde önemli eksiklikleri gidermiştir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 218
Bu Ay : 5412
Toplam : 5412

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom