Partili Bir Cumhurbaşkanı Tarafsız Olmaz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “Partili bir cumhurbaşkanı adayı tarafsız olamaz” diyerek, “Ateş artık bacayı sarmıştır. Adayımızdan AKP’lilerin de korkmasına gerek yoktur” ifadelerini kullandı.

Partili Bir Cumhurbaşkanı Tarafsız Olmaz Malatya Siyaset

AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi beraberindeki partililerle birlikte Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren’i ziyarette, CHP ve MHP'nin kendi içerisinden aday çıkaramamasını ve siyasetçi birini aday gösterememesini aciziyetini de millet çok iyi görmektedir” cümlesini değerlendiren CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, bu konuda Tüfenkçi’yi eleştirdi.

“Partili bir cumhurbaşkanı adayı tarafsız olamaz” diyen Kiraz, “Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığı konusu herkesin Cumhurbaşkanı olabilecek, toplumun bütün kesimlerini kucaklayabilecek bir aday olduğunu ifade etmiştik. Ayrıştırma değil, birleştirmeden yana olacağımızı söylemiştik. Partili kimliği ile aday olan insanların tarafsız olamayacağını ifade ediyoruz. Bu isme, tepeden inmedir, farklı şekilde değerlendirme yapması doğru değildir” şeklinde konuştu.

Proje adayı olduğu konusundaki iddiayı ortaya atanların ispatlamakla mükellef olduğunu dile getiren Kiraz, “Ateş artık bacayı sarmıştır. Adayımızdan AKP’lilerin de korkmasına gerek yoktur. Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu yarın seçildiğinde bütün kesimlerin cumhurbaşkanı olacaktır. Bütün kesimlerin kucaklayacağını herkes görecektir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom