Organik Tarımcılar Birlik Kurdu

Malatya ili Akçadağ Doğanşehir Yeşilyurt İlçeleri Organik Meyve Üreticileri Birliği, seçimli genel kurulunu topladı. Birliğin başkanlığına İlhan Tursun getirildi.

Organik Tarımcılar Birlik Kurdu Malatya İlçe

Çavuşoğlu Mahallesi’nde bulunan birlik hizmet binasında toplanan birinci seçimli genel kurulunda İlhan Tursun başkanlığındaki tek listeden oluşan yönetim kurulunda İlhan Tursun, Azmi Canpolat, Felek Yaşar, Yusuf Demircan, Baki Özdemir yer aldı. Denetim kurulu üyelikleri, Hasan Alimoğlu, Hacı İnal, Hasan Yaylagil bulunuyor.

Başkanı İlhan Tursun, “Bugün bu küçücük odadan başlatılan ve inşallah yarından sonra Malatya’mızda ve ülkemizde hatta dünyada tanınan bilinen bir birlikteliğin ilk adımını atıyoruz. Birlik olarak kentimizin olmazsa olmazı olan kayısının organik üretimini hedefliyoruz. Dünya pazarına organik kayısının gerek birlik gerek kooperatif gerekse de ihracatçılar tarafından sürülmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Bize desteğini esirgemeyen Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi’ye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 744
Bu Ay : 7541
Toplam : 7541

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom