Ali Tatlı Yaz Okulunu İnceledi

Malatya’nın yeni İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, yaz okulunu denetledi.

Ali Tatlı Yaz Okulunu İnceledi Malatya Eğitim

Battalgazi Fırat İlkokulunda, Milli Eğitim Müdürlüğü ile Meşale Derneği tarafından ortaklaşa, Hayat Boyu Öğrenme Programı kapsamında yaz okulu eğitim ve sportif faaliyetler kursları düzenlendi. Meşale Derneği tarafından yaz dönemi öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirilmelerine katkı amacıyla düzenlenen kurslar, dini ve ahlaki bilgiler, Kuran-ı Kerim dersleri, sportif ve kültürel faaliyetlerden oluşuyor. Yaz okuluna ilkokul 2. Sınıf ile ortaokul 8. Sınıf arasında eğitim gören öğrenciler katılıyor.

Fırat İlkokulu'ndaki etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mahmut Berk, Hüseyin Söylemez, Şube Müdürü Mehmet Akgün, Yaz Okulu Koordinatörü Nihat Kaplan, Okul Müdürü Numan İşcan, Kurs Organizatörleri ve öğrenci kursiyerler katıldı.

5 yıldır yaz ve kış eğitim faaliyetleri düzenleyen Meşale Derneği yöneticilerine ve üyelerine teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, “5 hafta devam edecek olan kurslara yaklaşık 220 öğrenci katılıyor. Yaz tatilini hem dinlenerek hem yaz okullarındaki kurslarda eğitim görerek değerlendiren öğrencilere başarılar diliyor, Meşale Derneği yönetimine, okul idaremize, eğitimcilere teşekkür ediyorum “dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 737
Bu Ay : 1255
Toplam : 1255

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom