Cumhur Başkanlığı Seçim Çalışmaları

AK Parti Malatya Milletvekilleri Mücahit Fındıklı ve Ömer Faruk Öz, Darende ilçesine ziyarette bulundular.

Cumhur Başkanlığı Seçim Çalışmaları Malatya Siyaset

Fındıklı ve Öz, AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek’i ziyaret ettiler. Ziyarette Darende Belediye eski Başkanı İsa Özkan’da bulundu.

Milletvekili Fındıklı, “Yerel seçim sürecinde ilçe teşkilatlarımızı iyi bir sınav verdiler. Tüm teşkilat mensuplarımıza ve partililerimize teşekkür ediyoruz. Şimdi aynı sınavı cumhurbaşkanlığı seçiminde daha çok çalışarak verecekler. Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK parti adayının ilk turda kazanması için tüm teşkilatlar ve parti mensupları olarak yeniden köy köy, ev ev çalışmaya başlayacağız. Cumhurbaşkanlığı seçimi Yeni Türkiye için önemli bir adım ve önemli bir süreçtir. Halkımız hem muhalefete, hem de masa başında senaryo hazırlayanlara yine en iyi dersi verecektir” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz ise, “Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde teşkilatlarımız ile birlikte AK Parti adayı için elimizden gelen tüm gayreti ve çalışmaları yapacağız. Muhalefetin göstereceği adayın AK Parti karşısında kazanma şansı yoktur. Öyle bir aday olsaydı, bir partinin başına geçer ve başbakanlık için yarışırdı. Halkımız sandıkta muhalefet liderlerine güzel bir ders verecektir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 326
Bu Ay : 6410
Toplam : 6410

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom