Ramazan Ayında Birçok Faaliyet Yapılacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, “Ramazan ayında dolu dolu faaliyetler yapacağız” dedi.

Ramazan Ayında Birçok Faaliyet Yapılacak Malatya Haber

Ramazan ayının yaklaşması nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş olarak hazırlıkları sürdürdüklerini söyleyen Sabri Akın, “Her Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazan ayında da 3 ana etkinlik düzenleyeceğiz. Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Dini Yayınlar Fuarı, Aspuzu Geceleri ve şerbet çeşmesi olmak üzere 3 etkinlik düzenleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sabri Akın, “Aspuzu Geceleri programının Malatya Büyükşehir Belediye binası yanında teravih namazı sonrasında düzenleyeceğiz. Mehteran gösterisinden ilahilere, tiyatrodan, dini sohbetlere kadar birçok etkinlik düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Şerbet çeşmesinde ise teravih namazından sonra şerbet ikramı olacağını da bildiren Akın, “Malatya Büyükşehir Belediye binası yanında açacağımız Dini Yayınlar Fuarı’nda da indirimli yayınlar vatandaşlara sunulacaktır” diyerek, Ramazan'da dolu dolu faaliyetler yapacaklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 543
Bu Ay : 7689
Toplam : 7689

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom