Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya merkezin yanı sıra, ilçelerde de hizmetlerini sürdürüyor. Doğanşehir ilçesinde bulunan ve aynı zamanda Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi ile Kahramanmaraş’ın Nurhak İlçelerinin bağlantılarını da sağlayan yolda, bakım-onarım ve asfalt çalışması yapıyor.

Yol Çalışmaları Devam Ediyor Malatya Haber

Toplamda 32 kilometre uzunluğunda olan ve Doğanşehir’e bağlı Günedoğru, Söğüt, Elmalı, Gövdeli, Kapıdere, Küçüklü, Beğre, Örencik, Kadılı mahallelerinin de kullandığı yol, köhne yapısından kurtarılıyor.
Ağır bir bozulmaya uğrayan yolda sathi kaplama öncesi gerekli olan bakım ve onarım çalışmalarına geçtiğimiz hafta başlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi yolda 2 bin 200 ton malzeme kullandı.

Gölbaşı-Nurhak karayoluna kadar devam edecek bakım ve onarım çalışmalarının sonunda, Malatya Büyükşehir Belediyesi yolda 2 kat sathi kaplama asfalt çalışması yaparak yolu standartlara uygun hale getirecek.
Bölge halkının uzun zamandır dile getirdiği yol sorunu yapılan doğru planlamalarla çözüme kavuşturulurken, diğer bölgelerde Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde bulunan yolların da bakım-onarım ve asfaltlama çalışmalarının, planlamalar çerçevesinde yapılacağı açıklandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 445
Bu Ay : 15493
Toplam : 15493

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom