Vasiyeti Yerine Getirdiler

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu, görkemli bir düğün ile oğlu Berke’yi sünnet ettirdi.

Vasiyeti Yerine Getirdiler Malatya Kültür-Sanat

Ankara’daki Malatyalılar sünnet düğününde bir araya geldi.

Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Ankara Şube Başkanı Ekrem Dernek’in kirve olduğu sünnet düğününe, iş dünyası, siyaset , bürokrasi ve sivil toplum kuruluşlarından çok sayıda davetli katıldı.

Çırağan Balo Salonu’nda düzenlenen düğün program, Malatya ve Artvin yöresi türküleri ve oyunlarıyla büyük bir coşkuyla geçti. Salona Berke’nin Ankaragücü Spor Kulübünden takım arkadaşları takım formaları ve ellerinde Türk bayraklarıyla mehter marşı eşliğinde büyük bir alkışlarla girip salonu turladılar. Daha sonrada ellerindeki bayrakları her çocuk, tüm masalara öperek birer tane bıraktılar. Çocukların gösterdikleri bu bayrak sevgisi gösterisi salondaki davetliler tarafından alkışlandı.

Programda konuşan Göksu; “Biz burada Malatyaspor’un Efsane Başkanı merhum Nurettin Soykan’ın vesiyetini yerine getiriyoruz. ,Bu vesile ile bir kez daha efsane başkanımızı yad etmiş oluyoruz. Merhum Soykan abimiz oğlum doğduğunda daha birkaç aylıkken ziyarete gelmişlerdi. Ekrem abimizi işaret edip 'Bak Ekrem'ciğim Berke'nin Kirvesi sen olacaksın benim ömrüm yetmez" dedi ve bizde bugün burada o saygıdeğer büyüğümüze verdiğimiz sözü yerine getirdik. Ayrıca Ekrem Dernek gibi Malatya ya çok önemli hizmetleri olan bir büyüğümüzle kirve olmak bizim için bir şereftir. Buradan da ailece çok mutlu olduğumuzu huzurlarınızda ifade ediyorum” dedi.

Kirve olan MEV Ankara Şube Başkanı Ekrem Dernek ise konuşmasında, "Burada benim kirvesi olduğum davete katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor Kamil Göksu kardeşimi ve eşi Arzu hanımı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Düğün, Beste Özdemir Gürmenekşe ve Nesli’nin söylediği türkülerle gece geç saatlere kadar sürdü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 50
Bu Ay : 3848
Toplam : 3848

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom