'Malatya Kamuoyu Başarı Bekliyor'

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Yeni Malatyaspor Divan Kurulu Başkanı Ahmet Çakır, Yeni Malatyaspor yönetimine büyük bir destek ve güvenin olduğunu söyledi.

'Malatya Kamuoyu Başarı Bekliyor' Malatya Spor

Çakır, Adil Gevrek başkanlığında oluşan yeni yönetime başarılar dileyerek, "Başkan Adil Gevrek ve yönetimine başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum. Malatya’da da bu oluşum sayesinde büyük bir heyecan oluştu. Gördüğüm kadarıyla şuana kadar yönetime büyük bir güven ve destek var. İnşallah bu güven boşa çıkmaz. Arkadaşlarımızın hepsi de Yeni Malatyaspor’un başarısı için burada olduklarına yürekten inanıyoruz.

Bizde Belediye olarak dışarıdan takıma destek olacağız. Bizler daha önce bu işin içerisindeydik. Aslında takım bugüne kadar iyi bir noktaya geldi. Sağlıklı ve borçsuz bir takımımız var. Dolayısıyla Malatya kamuoyu ve spor camiasının da desteğiyle inanıyorum ki Yeni Malatyaspor hak ettiği noktalara hızlı bir şekilde ulaşır. Ben şimdiden arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi.

"YÖNETİMİMİZİN BİR HEDEFİ VAR"

Yönetimin iyi bir çalışma içerisinde olduğunu dile getiren Çakır, "Yönetimde yer alan arkadaşlarımız iyi niyetli ve bu işe gönül vermiş kişiler. Bunun da çok önemli olduğunu düşünüyorum. Malatya kamuoyu gerçekten başarıya susamış ve başarı bekliyor. Futbolda netice ne olursa olsun bizler Yeni Malatyaspor’un ayakta güçlü kalmasını ve kalıcı bir takım olmasını arzu ediyoruz. Sağlam temellerine üzerine kurulmasını arzu ediyoruz. Bu açıdan da yönetimimizin bir hedefi, bir çalışması var. Bunlarda zaman içerisinde hedeflerini, planlamalarını ve ileriye dönük hedeflerini yıl içerisinde açıklayacaklardır” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 773
Bu Ay : 6753
Toplam : 6753

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom