Akın'a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Malatya merkez ilçe Battalgazi Başkanı Osman Güder ve partililer, Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'ne yeniden başkan olarak seçilen İhsan Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Akın'a Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

Ziyarette ilk konuşan başkan Güder, “Malatya’mız için bu güne kadar yaptıklarından dolayı sayın İhsan Akın’ı hizmetlerini kamu oyu biliyor. Başkanımız 2 dönemdir Malatya çiftçimize, vatandaşımıza hizmet ediyor. Hizmetlerinin karşılığı olarak da yapılan son seçimlerde ezici diyelim bir üstünlükle başarıyı sağlamıştır. Tekrar güveni sağlamıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Hizmetlerinin devamını diliyoruz. Daha öncede de ziyaretimizde ifade etmiştik. Başkanım gerçekten Malatya için bir fırsat, Malatya yetiştiricisinin başkanımın kıymetini bilmesi gerek diye düşünüyorum. Başkanım her gün sahada, alanda, yazı yabanda tabiri caiz ise gerektiğinde bürokrasinin içerisinde gerektiğinde Ankara’da bu tür yöneticilere bizim ihtiyacımız var. Tekraren güven tazelediğinden dolayı kendine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun diliyorum. Başarılarının devamını istiyoruz”.dedi

Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, “Bizler, yetiştiricilerimiz adına üyelerimiz yönetim denetim kurulu adına, özellikle köy ziyaretlerimizde hem sorunları dinliyoruz, hem de hayvancılıkla ilgili teşvikleri anlatıyoruz. İlçe başkanımız kendisi bir veteriner olarak en iyi bizleri anlayacak ve bizim yaptıklarımızla alakalı eleştiride ya da takdirde bulunacaktır. Kendisi ile sık sık istişare ediyoruz.

Tabi bizim önemli olan burada Malatya’nın kazanması Malatya yetiştiricisine özellikle hükümetimizin bakanlığımızın verdiği destekleri en iyi şekilde yansıtmak bunları birebir anlatmak bizde bu anlamda sürekli kurum ve kuruluşlarda istişare olsun ilçe toplantıları yayla toplantıları köy toplantıları bire bir yetiştiricilerimizi ziyaret edip anlatıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 153
Bu Ay : 776
Toplam : 776

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom