Gürkan AKP Kadın Kollarlarıyla Buluştu

Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi AK Parti Kadın Kollarıyla, bilgi alışverişinde bulundu.

Gürkan AKP Kadın Kollarlarıyla Buluştu Malatya Haber

Merkez binada gerçekleştirilen toplantıda, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, seçim öncesi çalışmalarından dolayı Kadın Kollarına teşekkür ederek, "Dünden bugüne toplumsal hayatımızın, millet ve devlet yapımızın odağında yer alan, her şartta fedakarlıklarını esirgemeyen kadınlarımızın hayatın her alanında daha etkin olmaları bizleri fazlasıyla memnun etmektedir" dedi.

Selahattin Gürkan konuşmasında, "Belediyemiz yeni bir oluşum içinde. Bu süreçte bildiğiniz gibi tüm birimlerimiz çalışmalara tüm hızıyla start verdi. Mahalle sakinlerimizin daha huzurlu mahallelerde gezebilmeleri ve rahatça tozsuz dumansız bir ortamda hayatlarını sürdürebilmeleri için alt yapılarda sorun olmayan yerlerde asfalt çalışmalarına hız verdik. Asfaltlama çalışmalarımız bundan sonra aralıksız devam edecektir" dedi.

Gürkan konuşmasında, "Battalgazi Kadın Kollarımız sevginin olduğu bir ortamda çalışmalarını sürdürmekte. Seçimlerden öncede özverili çalışmaları sayesinde vatandaşlarımızın da büyük teveccühü ile tekrar Belediye Başkanlığına getirildik. Bu süreçte bu büyük teveccühe layık olmak için elbirliğiyle çalışmalarımız sürecektir" ifadelerini kullandı.

Toplantıda daha sonra, Battalgazi Kadın Kolları ve mahalle sorumlularının sorunlarını dinleyen Gürkan,"Sorunları hep birlikte çözeceğiz. İstişare toplantılarımız devam edecektir" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 396
Bu Ay : 3953
Toplam : 3953

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom